River Kingdoms

Dungeon of keepers and prisoners #1

19th session

Bardi vždycky všechno odserou. Ach jo.
Po průchod taneční místností plné pastí jsme se těšili na odpočinek u jídla a hudby, která se ozývala z další místnosti. Přijetí na tanečním bále v místnosti ale nebylo tak vstřícné, jak bychom chtěli. Všichni tam na nás zírali jak na exoty. Jako kdyby tu neměli bandu otrhaných pobudů se zbraněmi v ruce každý den.
Trojice z postav v místnosti byli obzvlášť zajímaví. Jednoruký muž a dvě ženy, všichni samozřejmě s maskami. Muž nás vyzval, abychom s nimi zůstali, nejlépe napořád. Což nás zrovna nenadchlo, ale dali jsme se do řeči. Přátelská konverzace se změnila ve velmi nepříjemný výslech, když většinu z nás ochromil a trápil nás výčitkami nad chybami z naší minulosti. Oggyho, tu něžnou duši, to dojalo natolik, že se pokoušel spáchat harakiri kuřecí kostí.
Na mojí výzvu, aby toho nechal, jednoruký muž nereagoval. Tak jsem ho seknul mečem.
Moc pozitivně to nevzal, takže jsme se do sebe všichni pustili. Se svým doprovodem nás na střídačku mátl, děsil a rozesmával, takže boj byl poněkud chaotický. Nakonec se nám ho podařilo udolat, bohužel ránou do hlavy mečem.
Po odpočinku jsme prohledali vedlejší místnost, kancelář s celami, kde jsme našli obraz, pěknou sekeru, masku a kouzelné klíče. A muže připoutaného za ruku v jedné cele. S ránou od meče v čele. Vzali jsme si jeho ucho v dojemné naději na budoucí oživení. Jsme zkrátka ti dobří.
Uhodnutím jedné z Agizových hádanek v knize jsme se vrátili do hlavní místnosti se sochou a plánovali další postup (pozn: co má Agiz s tímhle místem společného? Vypadá to, jako by nám tuhle cest připravil on)
Sotva jsme přišli do místnosti, viděli jsme malého pavouka, jak odnáší klíč od horních dveří! Podběhl pod dveřmi, takže jsme se pustili za ním. Vešli jsme do jeskyně, která byla překlenuta úzkým kluzným můstkem a celá pokrytá pavučinami. Hm, podezřelé. Ale klíč potřebujeme, tak hurá vpřed.
Na můstku nás překvapivě napadly příšery. Pár letajících Pavoukožroutů, jeden pavoukočlověk a ,k našemu překvapení, červy rozhýbaná Queen. Tu jsme rozsekli, mutanta jsem skopl z můstku (This Is Spart…Vidlákov!!). Spidereateři nám ale dali co proto. Kouzliči jednoho usmahli, ale druhý mě stihl paralyzovat a bodnout žihadlem. Fakt hnus.
Babča se na mě vrhla a pokusila se ze mě pavoukožroutí vajíčka vyříznout, ale jak se jí klepali ruce, tak mi málem místo toho vzala ledvinu. Takže zatím rozhýbávám paralýzu a v břiše mám zárodek něčeho, co mě za pár dní bude chtít sežrat. Oficiálně nejhorší zážitek vůbec.
Jestli tohle přežiju, tak už s váma už nikdy nikam nejdu

Comments

Gildan: 28870xp + 1350xp (Boj s Maskovanými) + 750xp (Boj se Spider Eatery) + 100xp (Za kamenná srdce a cynismus při pokusu ve vás vzbudit výčitky) + 150xp (Prošmejdění vězení) + 50xp (Následování pavouka) + 100xp (Hádanka) + 125xp (RP) + 1xp (Čaj) = 31496xp
Hero Point: 2
Kvothe: 28093xp + 1350xp (Boj s Maskovanými) + 750xp (Boj se Spider Eatery) + 100xp (Za kamenná srdce a cynismus při pokusu ve vás vzbudit výčitky) + 150xp (Prošmejdění vězení) + 25xp (Vydržení u Maskovaných) + 50xp (Následování pavouka) + 5xp (Ošklivé zkušenosti se Spider Eatery) + 125xp (RP) = 30648xp
Hero Point: 2
Oggy: 28156xp + 100xp (Zápis) + 1350xp (Boj s Maskovanými) + 750xp (Boj se Spider Eatery) + 100xp (Za kamenná srdce a cynismus při pokusu ve vás vzbudit výčitky) + 150xp (Prošmejdění vězení) + 50xp (Následování pavouka) + 125xp (RP) = 30781xp
Hero Point: 2 – 1 = 1
Bábi Matylda: 20766xp + 1350xp (Boj s Maskovanými) + 750xp (Boj se Spider Eatery) + 100xp (Za kamenná srdce a cynismus při pokusu ve vás vzbudit výčitky) + 150xp (Prošmejdění vězení) + 50xp (Následování pavouka) + 5xp (herecké výkony) + 175xp (RP) + 1xp (Utírání plochy) = 23347xp
Hero Pointy: 1

Chauky

I'm sorry, but we no longer support this web browser. Please upgrade your browser or install Chrome or Firefox to enjoy the full functionality of this site.